Yasal Uyarı

"Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygundur.

Web sitemizin içeriği sınırlama olmaksızın; metinler, resimler, fotoğraflar, sesler, logolar, ikonlar ve yazılım, ve yine hiç bir sınırlama olmaksızın; telif hakları, marka, ticari isim, alan adı, veri tabanı hakları, patent, know-how, logo ve tasarımlar fikri ve/veya sınai mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır. Web sitemizin kullanımı, herhangi bir içerik üzerinde, herhangi bir hak vermez.

Web Sitesinin kullanımı avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz ve hukuki danışmanlık olarak kabul edilemez. AS Hukuk Bürosu, web sitesinde bulunan bilgilerin güncel olduğunu hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Bu sebepten ötürü sitenin kullanımı sonucunda herhangi bir zararın ortaya çıkması durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.

AS Hukuk Bürosu’nun danışmanlık niteliği taşıyan sorularda ücret isteme hakkı vardır ve ücret ödenmeksizin danışmanlık hizmeti verilmeyecektir.